Agnieszka Jaksender

TRENING PERSONALNY

 

 

Jeśli w swoich treningach szukasz efektywności, wydajności i dodatkowej motywacji, najlepszym rozwiązaniem dla Ciebie będzie praca z trenerem personalnym. Prowadzone w doskonałej, nieformalnej atmosferze, a jednocześnie skoncentrowanej na końcowym efekcie, treningi pod okiem personalnego trenera pozwolą Ci ukierunkować swoje wysiłki na konkretny cel. 

60 min
ul. Parkowa 20 Chorzów, siłownia City Fit

WYBIERAM

DLACZEGO WARTO?

1

Po pierwsze motywacja. Nie każdy jest w stanie zmusić się do regularnych ćwiczeń. Wybierając usługi trenera personalnego będziesz konsekwentnie trzymał się planu treningowego. Upragnione efekty przyjdą szybciej niż myślisz, jednak pamiętaj - wytrwałość jest kluczem do celu.

2

Po drugie bezpieczeństwo. Niepoprawnie wykonywane ćwiczenia mogą nam poważnie zaszkodzić. Dzięki skorzystaniu z usług trenera personalnego masz pewność, że specjalista nadzoruje cały proces. Jako profesjonalistka obserwuję, pilnuję i w razie potrzeby koryguję Twoją postawę.

3

Nie siła, lecz technika zrobi z Ciebie zawodnika. Uprawiasz konkretną dziedzinę sportu? Pomogę Ci rozwinąć Twoje umiejętności. Zaprezentuje Ci nowe techniki treningowe, które będą odpowiednio przystosowane do Twojej dyscypliny. Wzmocnij swoje ciało i umysł.

4

Chciałbyś zaczął swoją przygodę z treningiem? Jeżeli jesteś osobą, która stawia swoje pierwsze kroki w świecie aktywnego trybu życia, nie mogłeś lepiej trafić. Jako doświadczony trener personalny wprowadzę Cię do świata sportu. Dostosuje program, który będzie dopasowany do Twoich potrzeb i możliwości. Ze mną nie musisz się niczego bać!

+48 503 692 591

a.jaksender@gmail.com

Sprawdź: Regulamin, Polityka Prywatności. Konfiguracja i opieka nad stroną: Proper Media.