Agnieszka Jaksender

KIM JESTEM

 

Nazywam się Agnieszka Jaksender i jestem trenerką personalną. Ukończyłam Akademię Wychowania Fizycznego im. Jerzego Kukuczki w Katowicach.

 

Prowadzę treningi personalne w Chorzowie, przy ul. Parkowej 20, w klubie City Fit i posiadam dostęp do prywatnej salki treningowej. Współpraca ze mną pomoże Ci utrzymać wysoki poziom motywacji. Ponadto ze mną nauczysz się prawidłowej techniki wykonywania ćwiczeń, a także obsługi sprzętów.

 

Do moich zadań zalicza się również rozpisywanie planów żywieniowych, które pomogą Ci przyspieszyć osiągnięcie upragnionych efektów (oczywiście w połączeniu z odpowiednio dobranym treningiem).

45

 

zadowolonych klientów

+400

 

przeprowadzonych sesji treningowych

3 lata

 

pracy jako trenerka

OPINIE KLIENTÓW

Jolanta


"Świetny instruktor 🙂 zarówno do zajęć indywidualnych jak i grupowych. Aga jest mega pozytywną , uśmiechniętą i zaangażowaną w to co robi trenerką. Posiada ogromną wiedzę popartą doświadczeniem😉.Można liczyć na naprawdę fachową i skuteczną poradę o czym przekonałam się osobiście 🙂Polecam, polecam i jeszcze raz polecam!♥️"

Klaudia

 

"Agnieszka jest świetną trenerką. Praca jest jej pasją, co widać po świetnych rezultatach jej podopiecznych. Podczas treningu podopieczny poprawi technikę, otrzyma odpowiednią dawkę motywacji i z pewnością wyjdzie z siłowni ze wspaniałym humorem :)!Agnieszka prowadzi również treningi w parach, co też jest dodatkowym udogodnieniem :)Szczerze polecam!"

Artur

"Aga jest charyzmatyczną i kreatywną osobą. Trening z nią daje energię i uśmiech na cały dzień! Dzięki niej poznałam technikę i ćwiczenia, które pomagają mi osiągnąć wymarzona sylwetkę. Polecam z całego serca współpracę z Agnieszką!"

+48 503 692 591

a.jaksender@gmail.com

Sprawdź: Regulamin, Polityka Prywatności. Konfiguracja i opieka nad stroną: Proper Media.