Agnieszka Jaksender

Metamorfoza Dawida

 

U Dawida „efektem ubocznym” wspólnych treningów jest korekcja wad postawy (ustawienia wysokości barków).

 

Metamorfoza Olivii

 

Olivia zaczęła przygodę z treningiem z masą ciała 72,8 kg, a obecnie na liczniku mamy 55kg!. Oprócz ogromnej różnicy sylwetkowej, Olivia zmieniła także swój dotychczasowy tryb życia i nastawienie do siłowni. Teraz trenuje z przyjemnością, a coraz to nowe cele dają jej olbrzymią satysfakcje.
 

Metamorfoza Agaty

 

Agata i jej powrót do formy po ciąży. Treningi domowe plus zdrowa dieta przynoszą rezultaty!
 

Metamorfoza Dominiki

 

Na załączonym zdjęciu miesięczna przemiana Dominiki. Po wdrożeniu zdrowych nawyków żywieniowych jako pierwsza widoczna jest poprawa jakości skóry oraz zmiejszenie cellulitu.

 

Metamorfoza Weroniki

 

Weronika i jej progres! -13 kg a to jeszcze nie koniec! Oprócz diametralnej zmiany sylwetki, Werze poprawiły się wyniki badań-szczególnie poziom cukru.
 

Moja metamorfoza

 

Nie zawsze trenując siłowo naszym celem jest zredukowanie masy ciała. Czasem jest to zmiana proporcji, czasem nabranie masy mięśniowej, zbudowanie ładnych pośladków albo poprawa zdrowia. Niezależnie co chcesz osiągnąć warto zmotywować się do treningu - satysfakcja gwarantowana!

 

Metamorfoza Kasi

 

Głównym celem sylwetkowym Kasi było pozbycie się nadmiaru tkanki tłuszczowej z okolicy brzucha. Utrudnieniem była przepuklina do operacji, która uniemożliwiała jej wykonywanie wielu ćwiczeń. Z racji tego skupiliśmy się głównie na diecie redukcyjnej, której efekty widzicie na zdjęciach.
 

+48 503 692 591

a.jaksender@gmail.com

Sprawdź: Regulamin, Polityka Prywatności. Konfiguracja i opieka nad stroną: Proper Media.